Door Steve Jobs gesigneerde diskette heeft $ 84.115 geveild - 11 keer de verwachte prijs

Eind november brachten we bericht dat een door Steve Jobs ondertekende Macintosh-diskette werd geveild, met een geschatte waarde van $ 7.500. De veiling is nu gesloten en het winnende bod is net iets hoger dan verwacht: $ 84,115.

Hier is hoe RR Auction, die de verkoop vergemakkelijkte, het item beschreef:

Macintosh Systeemwerkset Versie 6.0 floppydisk, ondertekend met zwarte viltstift, "Steve Jobs". In prima staat, met een lichte borstelbeurt. Een enorm wenselijk formaat voor de zelden geziene handtekening van Jobs, bekend als een terughoudend ondertekenaar, weigerde hij vaak te voldoen aan de verzoeken van verzamelaars. Als een stukje Apple's iconische Mac OS-software, met Jobs's elegant stijlvolle kleine handtekening, is dit een stuk computergeschiedenis van museumkwaliteit.

Ten tijde van ons eerste rapport was het bieden nog steeds minder dan $ 5.000. Maar het item was duidelijk veel waard voor degene die uiteindelijk het winnende bod samenstelde. Helaas zijn er geen details beschikbaar over wie uiteindelijk de prinselijke som voor dit unieke aandenken heeft betaald, of wat ze ermee willen doen.

Denkt u dat een diskette ondertekend door Steve Jobs $ 84K waard is? Geluid uit in de reacties.